najciekawsze artykuły o turystyce w sieci

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

Cykl wakacyjnych imprez Wyzwanie Smaku Pepsi

TuWypoczniesz.pl.
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Cykl wakacyjnych imprez Wyzwanie Smaku Pepsi

Z końcem roku szkolnego ruszył cykl wakacyjnych imprez Wyzwanie Smaku Pepsi, których partnerem jest firma Samsung. Do końca sierpnia Pepsi i Samsung wspólnie pojawią się aż w 10 miastach Polski.

Uczestnicy imprez z cyklu Wyzwanie Smaku Pepsi będą mieli okazje odwiedzić Strefę Samsung, w której będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami firmy. Czekać tam na nich będzie specjalna strefa gier, możliwość zrobienia grupowego selfie oraz gadżety i niespodzianki.

{module [640]}

Lokalizacja pierwsza imprezy to centrum Warszawy, plac przed Dworcem Śródmieście. Kolejne miejsca to Świnoujście, Dębki (Przystanek Samsung), Kołobrzeg, Mielno, Gliwice, Ustka, Zakopane i Radom (Air Show). Wspólna akcja zakończy się 28 sierpnia na Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej w Olsztynie.

Czy wiesz, że...

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 307 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

W strefie Pepsi na Przystanku Samsung w Dębkach (10-12 lipca) przygotowana zostanie Arena Wyzwania Pepsi – obrotowa platforma z zainstalowanymi telefonami Galaxy S5, które w oparciu o technologię zdjęć 360° będą tworzyć animowane GIFy uczestników eventu.

Informacje o eventach pojawiać się będą zarówno w mediach społecznościowych jak i na stronach internetowych Samsung i Pepsi.

Wspólna akcja jest częścią kampanii promującej najnowsze smartfony Samsung Galaxy A.

{module [644]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: atrakcje wakacje

Znajdź nas na Facebooku