najciekawsze artykuły o turystyce w sieci

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

Biegasz? Zadbaj o swój organizm z suplementami diety The Run. Teraz w promocyjnej cenie!

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Zadbaj o swój organizm z suplementami diety The Run

Trwa promocja sieci Rossmann, obejmująca kompleksową suplementację dla osób biegających. Produkty The Run od firmy Healthy Food Park to nowoczesny zestaw, który pomaga uzupełniać utracone podczas aktywności fizycznej składniki mineralne. W Drogeriach Rossmann produkty The Run dostępne są obecnie w promocyjnych cenach 19,99zł.

{module [640]}

Zainteresowanie bieganiem w Polsce wciąż rośnie, o czym może świadczyć ponad 12 tysięcy biegaczy, którzy stanęli na starcie imprezy Maratonu Warszawskiego. Oprócz profesjonalistów, biega cała rzesza osób uprawiających ten sport amatorsko. Robią to, aby poprawić kondycję fizyczną i pozostawać aktywnym. Warto pamiętać, że bieganie, jak i każda aktywność sportowa, to obciążenie dla organizmu. Warto dodatkowo zadbać o jego regenerację odpowiednimi suplementami diety. W ten sposób można nie tylko ochronić się przed kontuzjami, ale także znacznie poprawić osiągane wyniki.

Produkty z serii The Run to elementy kompleksowej suplementacji organizmu osób aktywnych fizycznie, niezależnie czy jesteś biegaczem, czy uprawiasz fitness, czy też sporty ekstremalne. Nowoczesna formuła powoduje, że korzystając z tego rozwiązania wspomagasz organizm przez cały dzień. W dniu treningu należy spożyć pięć kapsułek, które są elementami całej kuracji. Produkt The Run One należy spożyć rano, co pomoże pobudzić organizm do wytężonego wysiłku. Tabletka działa po około 30 minutach od spożycia. The Run Energia należy spożyć na 20 do 30 minut przed aktywnością fizyczną, aby wywołać wzrost energii przed treningiem. Po treningu należy spożyć The Run Elektrolity, który pomoże uzupełnić utracone podczas wysiłku elektrolity. The Run Regen + Flex to środek wspomagający regenerację stawów i chrząstek, należy go zażyć wieczorem lub po 30 minutach od zakończenia aktywności. Z kolei The Run Relax to środek, który należy spożyć na 30 minut przed snem, gdyż pomaga wyciszyć organizm przed spoczynkiem.

Seria The Run została stworzona z myślą o osobach uprawiających wszystkie rodzaje aktywności fizycznej. Może być stosowana przez m.in: biegaczy, rowerzystów, pływaków czy osoby uprawiające fitness.

{module [642]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: sport bieganie aktywność

Znajdź nas na Facebooku