najciekawsze artykuły o turystyce w sieci

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

Groupon Local Stars – najlepsi z najlepszych

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Groupon Local Stars – najlepsi z najlepszych

Trwa kolejna edycja kampanii Local Stars na Groupon, jednej z największych platform e-commerce w Polsce. Serwis Groupon oferuje swoim klientom szeroki wachlarz ofert w 3 głównych kategoriach: Produkty, Twoje Miasto i Travel. Local Stars to specjalna inicjatywa mająca na celu wyróżnienie najlepszych partnerów, sprawdzonych i ocenionych przez klientów serwisu.

Groupon dba o najwyższą jakoś prezentowanych ofert. Local Stars idzie o krok dalej, wyróżniając tych partnerów, którzy przeszli najbardziej miarodajną i rzetelną selekcję – zostali docenieni przez klientów Groupon. W gronie Local Stars, znajdują się firmy, które osiągnęły wskaźnik zadowolenia klientów przekraczający 95%. W obecnej edycji 79 partnerów zostało uhonorowanych tytułem Local Stars. Warto przy tym wspomnieć, że aż 416 partnerów Groupon posiada wskaźnik satysfakcji klientów na poziomie 100%!

{module [640]}

- Local Stars to nasze lokalne perełki. Partner, który otrzymuje od nas to wyróżnienie, może pochwalić się świetnymi usługami i wysoką liczbą zadowolonych klientów. Warto podkreślić, że tylko Ci klienci, którzy dokonali zakupu i skorzystali z oferty mogą wystawić opinię na temat danej firmy. Dlatego osoby wybierające ofertę z zakładki Local Stars mogą mieć pewność, że trafią do naszych najlepszych Partnerów – powiedziała Aniela Hejnowska, CEO Groupon Polska.

To, co wyróżnia Groupon w sektorze e-commerce, to ogromny rynek lokalnych ofert, dostępnych za pośrednictwem platformy. Groupon już dawno odszedł od modelu zakupów grupowych skupiając się nie tylko na jakości prezentowanych ofert oraz na starannym doborze firm, z którymi współpracuje, ale również na budowaniu wiarygodnego systemu oceny usług dokonywanej przez samych klientów.

Celem kampanii Local Stars jest przedstawienie ofert firm pozwalających swoim klientom na nowo odkryć i docenić miasto, w którym żyją i spędzają czas. Aplikacja mobilna i strona internetowa Groupon pozwalają znaleźć oferty w pobliżu miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Wystarczyć określić kategorię, której aktualnie poszukujemy, a serwis zaprezentuje na mapie oferty partnerów znajdujących się w pobliżu.

{module [644]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: Groupon promocje oferta

Znajdź nas na Facebooku