atrakcje turystyczne - województwo mazowieckie

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

Płocki „Petropol” dołączył do sieci Best Western

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Płocki „Petropol” dołączył do sieci Best Western

Tradycja w nowoczesnych wnętrzach – to oferta trzygwiazdkowego hotelu BEST WESTERN Petropol w Płocku, który właśnie dołączył do największej rodziny hotelowej na świecie. Obiekt oferuje 83 pokoje i jest przystosowany do obsługi spotkań biznesowych.

Hotel BEST WESTERN Petropol, położony przy Alei Stanisława Jachowicza 49, to obiekt silnie zakorzeniony w architekturze miasta - pierwotnie powstał w latach 60. XX wieku. Przed otwarciem pod szyldem Best Western został poddany całkowitej modernizacji, zgodnie ze standardami sieci. Inwestorem jest PETROPOL "DA&PAF" Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

Czy wiesz, że...

Dużym atutem hotelu jest również lokalizacja. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Płocka, zaledwie kilka minut od dworca autobusowego i kolejowego oraz głównych atrakcji miasta. Ponadto BEST WESTERN Petropol położony jest w niewielkiej odległości (75 km) od lotniska Warszawa-Modlin, na które goście mogą dostać się korzystając z usługi transportowej, oferowanej przez hotel na życzenie.

Obiekt w nowej odsłonie oferuje gościom 83 nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty, a także dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Jedna może pomieścić nawet 120 osób, druga przeznaczona jest do organizacji bardziej kameralnych spotkań. Hotel zapewnia również pełną obsługę uroczystych bankietów czy konferencji, w tym serwisy kawowe oraz lunch w restauracji hotelowej oferującej potrawy kuchni międzynarodowej.

- Otwarcie hotelu BEST WESTERN Petropol to dla nas pierwszy krok w kierunku intensywnego rozwoju w Polsce, który zaplanowaliśmy na 2015 rok. Obiekt ten w przeszłości był wizytówką miasta, chcemy przywrócić mu dawną renomę. Jestem przekonany, że nasze starania umożliwią nam pozyskanie wielu lojalnych klientów – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

W ofercie hotelu znajduje się również organizacja wydarzeń specjalnych w przestronnej restauracji. To miejsce, które najbardziej nawiązuje do przeszłości obiektu - niegdyś organizowano tu wieczory taneczne. Hotel zdecydował się wyjść naprzeciw życzeniom mieszkańców Płocka i przywrócił tę tradycję. Dodatkowo będą się tam odbywać imprezy okolicznościowe – najbliższa, Bal Walentynkowy, już 14 lutego.

- Petropol to silna marka w oczach lokalnej społeczności, natomiast Best Western to gwarancja jakości rozpoznawalna na całym świecie. Wierzę, że połączenie tych dwóch czynników przyniesie nam sukces – powiedziała Izabela Jarota-Wahed, Dyrektor Generalny BEST WESTERN Hotel Petropol.

Źródło: InfoWire.pl

Tags: w mieście mazowieckie hotele Płok

Znajdź nas na Facebooku