najciekawsze miejsca, plany podróży, tanie bilety lotnicze

Skorzystaj z promocji Emirates

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Promocje linii lotniczych Emirates

Walentynki mogą trwać cały rok! Warto już teraz poczuć powiew wiosny i zaplanować wyjazd tylko we dwoje. Pomóc w tym może trwająca właśnie promocja linii Emirates, która obejmuje m.in. Malediwy, Dubaj, Bangkok, Phuket czy Delhi. To kierunki, które najlepiej odkrywać z drugą połową u boku. Oferta specjalna trwa do 5 marca i dotyczy podróży w obie strony pomiędzy 6 kwietnia a 24 czerwca 2015 roku*.

Walentynkowa podróż na pokładzie linii Emirates może być naprawdę wyjątkowa. Przekonali się o tym pasażerowie, którzy z okazji Święta Zakochanych otrzymali możliwość osobistego poznania wszystkich udogodnień lotu pierwszą klasą Emirates, co obejrzeć można tutaj.

{module [640]}

Nie trzeba jednak czekać do kolejnych Walentynek, aby poczuć komfort lotu na pokładzie przewoźnika. Dzięki trwającej ofercie specjalnej Emirates do Dubaju można polecieć już za 1815 zł, na tajską wyspę Phuket już za 2170 zł, a do Delhi za 1825 zł. Bangkok odwiedzić można za 1965 zł, a bilet w dwie strony na Malediwy dostępny jest w cenie 2470 zł. Powyższe ceny zawierają wszystkie podatki i opłaty lotniskowe. Pełna lista kierunków objętych promocją dostępna jest na stronie internetowej przewoźnika.

Czy wiesz, że...

W 2014 r. linie Emirates pobiły rekord otwierając 10 nowych połączeń obsługiwanych przez Airbusa A380, zwiększając sieć połączeń do ponad 145 miast na sześciu kontynentach, od Kantonu po Buenos Aires. Ponadto przewoźnik zwiększył częstotliwość lotów na 20 trasach obsługiwanych do tej pory, zapewniając większy wybór oferowanych połączeń. Od 2015 r. linie obsługują średnio 3,5 tys. lotów tygodniowo, przyczyniając się do zwiększania liczby kombinacji dostępnych połączeń pasażerskich i cargo na całym świecie. Aby zapewnić obsługę wszystkich lotów, linie zwiększyły znacząco swoją flotę – do ponad 230 samolotów – odbierając największe w historii firmy zamówienie na Airbusy A380 i Boeingi 777-300ER w 2013 i 2014 r.

Malediwy

Malediwy to archipelag składający się z ponad 1000 wysp koralowych położonych tuż nad równikiem, dzięki czemu panuje tam prawdziwie tropikalny klimat. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i intymności – do wielu światowej klasy ośrodków dostać się można jedynie prywatną łodzią.

Bangkok

W Bangkoku łatwo znaleźć wytłumaczenie powiedzenia „przez żołądek do serca”. Wyjątkową część miasta stanowi chińska dzielnica, tzw. Chinatown, gdzie wszędzie dostępne są smakowite, lokalne specjały. Grillowane owoce morza, kokosy i granaty można tam spożywać na każdym skrawku ulicy. Liczy się panująca atmosfera i towarzystwo.

Wyspa Phuket

Natomiast Phuket to największa wyspa Tajlandii. Białe, długie plaże i turkusowa woda to jej znak rozpoznawczy. Oprócz tego urzeka wapiennymi klifami, bujnie porośniętymi wzgórzami oraz urokliwymi wodospadami.

Dubaj

Dubaj to miasto, gdzie zakochani również mogą znaleźć miejsce dla siebie. Spacer w Dubai Miracle Garden - największym ogrodzie kwiatowym na świecie, wieczorny pokaz fontann, przejażdżka statkiem wzdłuż Dubai Creek - urokliwej, dubajskiej zatoczki czy wspólne szusowanie w słynnym Ski Dubai, największym na świecie zadaszonym zimowym resorcie to tylko niektóre atrakcje Dubaju, które gwarantują świetną zabawę we dwoje.

Wspólna wyprawa do tak romantycznych miejsc to również idealna okazja, aby zaaranżować zaręczyny. Okazuje się, że dobrym sposobem na zaskoczenie partnerki są oświadczyny na pokładzie samolotu, gdzie zawsze można liczyć na pomocność załogi. Jedną z par, które zaręczyły się na pokładzie Emirates, byli Stuart i Victoria. Moment ten został uwieczniony na nagraniu:

Więcej informacji o trwającej promocji uzyskać można pod numerem +48 22 306 08 08, na stronie www.emirates.com/pl lub w biurach podróży.

* Lot powrotny musi zakończyć się najpóźniej 10 lipca 2015 r.

Źródło: InfoWire.pl

Tags: podróże za granicą linie lotnicze Emirates

Znajdź nas na Facebooku