najciekawsze miejsca, plany podróży, tanie bilety lotnicze

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

Linie Emirates otworzyły codzienne połączenie do Bolonii

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Linie Emirates podejmują działania przeciwko nielegalnemu handlowi dzikimi zwierzętami

Czwarte miasto we Włoszech dołączyło do siatki połączeń Emirates. Inauguracyjny lot do Bolonii został wykonany przez Boeinga 777-300ER.

Bolonia to jedno z największych i najlepiej zachowanych średniowiecznych miast na świecie. W stolicy regionu Emilia-Romania znaleźć można bogate dziedzictwo kulturowe. Prężnie rozwija się tam również handel. Ze względu na swoje położenie w północnych Włoszech stanowi dogodną bazę wypadową dla podróżników chcących zwiedzić pobliskie miasta – Florencję i Pizę – oraz zobaczyć imponującą panoramę Toskanii.

{module [640]}

Na pokładzie samolotu wykonującego inauguracyjny lot do Bolonii znajdowali się pasażerowie z różnych stron świata, w tym z Dubaju, Sydney, Kuala Lumpur, Szanghaju czy Tajpej, co świadczy o szeroko rozwiniętej siatce przewoźnika w regionie Azji i Pacyfiku. Przewiduje się, że połączenie Bolonii, jednego z najbardziej uprzemysłowionych miast Włoch, z ponad 50 kierunkami na Bliskim i Dalekim Wschodzie, a także w Azji Zachodniej, zwiększy możliwości rozwoju gospodarczego w całym regionie.

Nasze nowe codzienne połączenie do Bolonii nie tylko zapewni pasażerom najwyższą jakość podróży, ale również umożliwi dogodny dostęp do światowej siatki połączeń Emirates. B777-300ER jest jedynym szerokokadłubowym samolotem latającym z Bolonii. Wszyscy pasażerowie podróżujący na jego pokładzie mają dostęp do niezrównanego pakietu usług – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

Dzięki dobremu połączeniu z Toskanią, pasażerowie podróżujący do Bolonii będą mieli łatwy dostęp do tego tętniącego życiem ośrodka turystycznego i handlowego. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy codzienny lot przyniesie regionowi korzyści gospodarcze, handlowe i inwestycyjne, co będzie wiązało się ze wzrostem zapotrzebowania na bezpośrednie połączenia z krajami Bliskiego Wschodu, Azji i Australazji – dodał Antinori.

Połączenie do Bolonii obsługiwane jest przez Boeinga 777-300ER. Na jego pokładzie znajduje się osiem luksusowych prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes i 310 komfortowych siedzeń w klasie ekonomicznej. Wyposażenie kabiny samolotu w wiele udogodnień zapewnia pasażerom najwyższy komfort w trakcie podróży.

We wszystkich klasach rezerwacyjnych podróżujący mają do wyboru ponad 2 tys. kanałów w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Ponadto pasażerom lotów linii Emirates przysługują wysokie limity bagażu – do 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.

{module [651]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: podróże za granicą linie lotnicze Emirates Bolonia Włochy

Znajdź nas na Facebooku