najciekawsze miejsca, plany podróży, tanie bilety lotnicze

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

KAYAK.pl zdobywcą głównej nagrody w konkursie Tech Travel Award 2015

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
KAYAK.pl zdobywcą głównej nagrody w konkursie Tech Travel Award 2015

KAYAK.pl, innowacyjne narzędzie do planowania podróży, zdobył główną nagrodę w konkursie Tech Travel Award 2015 w kategorii serwisy internetowe. Jury uznało stronę internetową i aplikację mobilną KAYAK-a za przejrzystą, intuicyjną i użyteczną dla podróżnych zarówno podczas planowania wyjazdu, jak i zarządzania nim.

{module [640]}

- Od dziesięciu lat tworzymy innowacyjne rozwiązania dla podróżnych, dlatego jesteśmy niezwykle dumni, że efekt naszych starań włożonych w tworzenie narzędzia, które pomaga ludziom podejmować lepsze decyzje w kwestiach wyjazdów, został doceniony przez Polaków i nagrodzony w konkursie Tech Travel Award 2015. To napędza nas do dalszego działania i ciągłego rozwoju dostępnych opcji, wedle potrzeb naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci ludzi do samodzielnego organizowania wyjazdów oraz uczyni cały proces planowania przyjemnym - powiedziała Vera Pershina, Dyrektor Regionalna KAYAK-a na Polskę i Rosję.

Misją konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną i MT Targi Polska pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, jest odkrywanie oraz promowanie innowacyjnych technologicznych rozwiązań dla turystyki, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie i tworzą nowe możliwości dla turystów.

{module [644]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: podróże

Znajdź nas na Facebooku