najciekawsze artykuły o turystyce w sieci

Best Western z podwójnym wyróżnieniem Business Traveller Awards 2014

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

„Najlepsza Marka Hotelowa na Świecie” i „Najlepszy Hotelowy Program Lojalnościowy” to dwie kategorie plebiscytu Business Traveller Awards 2014, w których wyróżniona została sieć Best Western. W rankingu, organizowanym po raz drugi przez magazyn Business Traveller Poland, głosowały osoby regularnie podróżujące biznesowo.

Podczas gali Business Traveller Awards 2014, która odbyła się 15 stycznia br. w Warszawie, marka Best Western dwukrotnie uplasowała się na wysokim, drugim miejscu. Ankietowani ocenili Best Western, sieć skupiającą obecnie ponad 4000 hoteli w ponad 100 krajach, jako jedną z najlepszych marek hotelowych na świecie. Natomiast Best Western Rewards znalazł się wśród czołowych hotelowych programów lojalnościowych. Jest to jeden z pierwszych programów tego typu w branży hotelarskiej, powstał w 1988 roku. Obecnie liczba jego aktywnych użytkowników na całym świecie wynosi ponad 21 milionów. Członkostwo w Best Western Rewards jest całkowicie bezpłatne.

W głosowaniu wzięło udział niemal 750 polskich biznesmenów podróżujących służbowo. Wśród nich znaleźli się m.in. czytelnicy magazynu Business Traveller Poland oraz członkowie Klubu Polskiej Rady Biznesu, czyli osoby, które bardzo często korzystają z usług hotelowych.

Wyróżnienia, które otrzymaliśmy w tegorocznej edycji Business Traveller Awards 2014, mają dla nas ogromne znaczenie głównie dlatego, że przyznali je nasi lojalni klienci, którzy korzystają z usług hotelowych niezwykle świadomie. Jest to dla nas dowód, że nie zawiedliśmy ich zaufania w minionym roku. Cieszymy się, że docenili oni również nasz program lojalnościowy, dzięki któremu częste wizyty w naszych hotelach przynoszą im dodatkowe korzyści i są po prostu opłacalne. Oczywiście zdobyte nagrody są również dla nas ogromną motywacją do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług - powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Czy wiesz, że...

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa z siedzibą w Phoenix w stanie Arizona, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 1001 krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia przyjmują łącznie setki tysięcy gości. Best Western oferuje hotelarzom globalne wsparcie m.in. w zakresie sprzedaży i marketingu, a także rezerwacji internetowych i mobilnych. Obecnie ponad 20 milionów podróżników na całym świecie korzysta z wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Best Western Rewards. Zebrane w programie punkty nigdy nie tracą ważności i mogą być wymieniane na nocleg w każdym hotelu Best Western na świecie. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

To już kolejny rok, kiedy sieć Best Western znalazła się wśród laureatów polskiej edycji rankingu Business Traveller Awards. W minionym roku została nagrodzona w kategoriach „Najlepsza Biznesowa Sieć Hotelowa na Świecie” oraz „Najlepszy Hotelowy Program Lojalnościowy”.

Źródło: InfoWire.pl

Tags: w mieście hotele business

Znajdź nas na Facebooku