najciekawsze artykuły o turystyce w sieci

Lot w towarzystwie Ronaldo, Benzemy i Rodrigueza?

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Lot w towarzystwie Ronaldo, Benzemy i Rodrigueza?

Największy klub piłkarski i największe linie lotnicze świata połączyły siły. Emirates zaprezentowały gigantyczną kalkomanię przedstawiającą zawodników Realu Madryt, która umieszczona została na kadłubie jednego z Airbusów A380 przewoźnika.

{module [640]}

Po wylądowaniu w stolicy Hiszpanii samolot A380 Emirates został ozdobiony wizerunkami futbolowych gigantów z Madrytu: Christiano Ronaldo, Garetha Bale’a, Sergia Ramosa, Jamesa Rodrigueza, Karima Benzemy i Marcela. Kalkomania jest widoczna po obu stronach samolotu i zajmuje łącznie 500 m2 powierzchni, ukazując sześciu zawodników drużyny.

- Nie ma lepszego sposobu na ukoronowanie naszej umowy sponsorskiej z Realem Madryt niż ozdobienie jednego z naszych sztandarowych samolotów A380 wizerunkami herbu i piłkarzy klubu. Real Madryt wspierają rzesze kibiców na całym świecie, a ponieważ nasz A380 wykonuje loty w 36 różnych kierunkach, mamy nadzieję, że wielu z nich będzie miało okazję zobaczyć ten samolot – powiedział Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki.

Czy wiesz, że...

Flota linii składa się z 246 szerokokadłubowych maszyn, w tym 15 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 260 samolotów o wartości 123 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Cała drużyna Realu Madryt pojawiła się na lotnisku Barajas w Madrycie, aby na własne oczy zobaczyć kalkomanię, zanim samolot wyleciał ze stolicy Hiszpanii do Dubaju. Tutaj obejrzeć można relację z tego wydarzenia.

Wizerunek piłkarzy Realu Madryt pozostanie widoczny na kadłubie samolotu przez sześć miesięcy. Będą go mogli oglądać pasażerowie podróżujący do 36 różnych miast obsługiwanych przez A380 linii Emirates.

{module [644]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: podróże za granicą linie lotnicze Emirates

Znajdź nas na Facebooku