atrakcje turystyczne - wojewódzwo dolnośląskie

Kolejny wrocławski hotel pod szyldem Best Western zostanie otwarty w 2017 roku

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Kolejny wrocławski hotel pod szyldem Best Western zostanie otwarty w 2017 roku

Sieć Best Western zapowiedziała rozszerzenie swojego portfolio w Polsce o kolejny hotel we Wrocławiu. Otwarcie czterogwiazdkowego Best Western Premier Wrocław planowane jest wiosną 2017 r. Inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław, która rozpocznie prace przy budowie obiektu w marcu przyszłego roku.

Działka, na której stanie trzeci hotel sieci Best Western we Wrocławiu, położona jest w centrum miasta, przy zbiegu ulicy Gwarnej i Piłsudskiego. Infrastruktura otaczająca inwestycję została kilka lat temu poddana intensywnej rewitalizacji w związku z turniejem Euro 2012. W sąsiedztwie znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Główny. Na jego terenie zlokalizowany jest podziemny parking, z którego będą mogli korzystać goście hotelowi.

{module [641]}

Sześciopiętrowy hotel zaoferuje 65 pokoi o wysokim standardzie. Za jego projekt odpowiada pracownia Pro Art KONOPKA. Uwzględniono w nim m.in. udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dla których zaplanowano dwupoziomowe apartamenty, zlokalizowane na ostatnim piętrze. Ponadto hotel przystosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Best Western Premier Wrocław to dobrze przemyślana inwestycja, również pod względem wyboru partnera biznesowego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Best Western ze względu na jej silną pozycję na polskim rynku i rozpoznawalną markę, również w oczach zagranicznych gości. Wrocław to wciąż rozwijające się miasto zarówno pod względem biznesowym, jak i turystycznym. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią wysoki, znany im standard i nowoczesne rozwiązania, które im zaoferujemy – powiedział Jakub Nieckarz, Prezes Zarządu Gwarna Wrocław Sp. z o.o.

Czy wiesz, że...

W hotelu nie zabraknie również rozwiązań skierowanych bezpośrednio do gości biznesowych. Obiekt wyposażony będzie zarówno w modułową salę konferencyjną, jak i mniejsze pokoje biznesowe. Wspólnie tworzyć będą infrastrukturę umożliwiającą organizację konferencji, imprez okolicznościowych, jak również kameralnych spotkań biznesowych. Obsługę gastronomiczną oferować będzie hotelowa restauracja, która serwować będzie również śniadania oraz dania z bogatego menu. Ponadto goście będą mogli się odprężyć w nowoczesnej sali fitness.

Stolica Dolnego Śląska to bardzo ważny punkt na mapie naszego portfolio. W ubiegłym roku otworzyliśmy BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław, który dołączył do BEST WESTERN Hotel Prima, naszego pierwszego obiektu w tym mieście. Nasze doświadczenia pokazują, że wrocławski rynek hotelowy charakteryzuje się wciąż rosnącym potencjałem. Wrocław, jako Europejska Stolica Kultury 2016, z pewnością przyciągnie wielu gości, którzy będą chcieli do niego wracać. Tym bardziej jestem przekonany, że wzmocnienie obecności naszej marki w tym mieście jest dobrą decyzją – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie. Cieszę się, że udało nam się nawiązać współpracę ze spółką Gwarna Wrocław. Jestem pewny, że to pierwszy krok do wspólnego sukcesu – dodał Cristescu.

Źródło: InfoWire.pl

Tags: hotele dolnośląskie Wrocław

Znajdź nas na Facebooku