atrakcje turystyczne - województwo kujawsko-pomorskie

Bella Skyway Festival Najlepszym Produktem Turystycznym 2014 roku!

TuWypoczniesz.pl - .
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Bella Skyway Festival

Podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną w ramach Targów Tour Salon 24 października 2014 roku, Bella Skyway Festival po raz kolejny sięgnął po nagrodę z najwyższej półki. Certyfikat za Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku dla Bella Skyway Festival odebrali Krystian Kubjaczyk — Dyrektor Toruńskiej Agendy Kulturalnej oraz Agnieszka Marecka — Kierownik Działu Projektów i Współpracy z Zagranicą TAK.

Podczas gali zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną Bella Skyway Festival otrzymał również Certyfikat Internautów za Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku, poprzedzony plebiscytem zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną, w którym wybierano najatrakcyjniejszy, najbardziej nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt. W internetowym głosowaniu toruński festiwal zdeklasował rywali, zdobywając 52% głosów.

Czy wiesz, że...

Bella Skyway Festival jest częścią polsko-norweskiego projektu „Świelny most Toruń–Slemmestad”, w ramach którego powstaną dwie unikalne projekcje w formie mappingu 3D w Toruniu oraz w Slemmestad. Projekt łączy polskich i norweskich twórców dzięki programowi „Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowego” w ramach Mechanizmu Finansowego EOG.

Oprócz prestiżu, jaki dają festiwalowi przyznane nagrody, Bella Skyway Festival w ramach otrzymanego wyróżnienia zaprezentuje się w prestiżowym miesięczniku National Geographic Traveler, a także na stronach internetowych oraz w publikacjach wydawanych przez Polską Organizację Turystyczną. Festiwal będzie również prezentowany za pośrednictwem wystawy poświęconej laureatom konkursu na wydarzeniach, targach oraz konferencjach z udziałem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Organizatorzy Bella Skyway Festival dziękują Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu za nominację do konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku oraz umożliwienie podjęcia rywalizacji z innymi sztandarowymi atrakcjami turystycznymi z całej Polski, nominowanymi do tegorocznej edycji.

Źródło: InfoWire.pl

Tags: w mieście kultura i sztuka kujawasko-pomorskie toruń

Znajdź nas na Facebooku