atrakcje turystyczne - województwo mazowieckie

Wirtualny spacer po starożytnych Pompejach

TuWypoczniesz.pl.

Wirtualne Pompeje na Stadionie Narodowym w Warszawie

W kwietniu na Stadionie Narodowym w Warszawie otwarta zostanie niezwykła wystawa „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu”. Głównym sponsorem i partnerem technologicznym wirtualnej ekspozycji jest Samsung Electronics Polska. Oprócz zdobycia wiedza o historii słynnego miasta, zwiedzający będą mieli okazję poznać z bliska najnowsze urządzenia firmy Samsung.

Wystawa „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu.”

TuWypoczniesz.pl.

Wystawa „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu.”

W kwietniu na Stadionie Narodowym w Warszawie otwarta zostanie spektakularna wirtualna wystawa „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu”, której głównym sponsorem i partnerem technologicznym jest firma Samsung Electronics Polska.

Wakacyjny obóz sportowo-rekreacyjny

TuWypoczniesz.pl.

Obóz sportowo-survivalowy Olsztyn k. Częstochowej

Szkółka Siatkarska BLOK w Warszawie poraz kolejny organizuje wakacyjny obóz sportowo-rekreacyjny. Obóz zostanie zorganizowany w dniach 24 lipiec - 1 sierpień 2015 nad morzem w miejscowości Dąbkowice. Obóz przeznaczony dla młodzieży powyżej 14 roku życia. Zakwaterowanie w dużych namiotach z 2 sypialniami dwuosobowymi, wyposażonymi w materace jednoosobowe, szafki na ubrania oraz oświetlenie.

Obóz sportowo-survivalowy Olsztyn k. Częstochowej

TuWypoczniesz.pl.

Obóz sportowo-survivalowy Olsztyn k. Częstochowej

Szkółka Siatkarska BLOK w Warszawie od wielu lat organizuje wakacyjne obozy sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z całego kraju. Już 29 czerwca 2015 roku rozpoczyna się pierwszy wakacyjny obóz sportowo-survivalowy zorganizowany na obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Olsztyn k. Częstochowej. Jest to bardzo ciekawa propozycja również z uwag na liczne atrakcje turystyczne: ruiny zamku, jaskinie, skałki wspinaczkowe, szlaki turystyczne ścieżki rowerowe.

10. jubileuszowy Półmaraton Warszawski

TuWypoczniesz.pl.

29 marca wystartuje jubileuszowy 10. PZU Półmaraton Warszawski. Każdy, kto odwiedzi w tym dniu miasteczko biegowe albo przyjdzie 27 lub 28 marca na Stadion Narodowy do biura zawodów, będzie mógł wziąć udział w akcji charytatywnej „Podziel się kilometrem”. Zebrane dzięki niej fundusze zasilą konto Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Akcja charytatywna „Podziel się kilometrem” na stałe zagościła jako element imprez biegowych, wspieranych przez PZU. Podczas 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego pieniądze zbierane będą na podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka (KOPD). To ogólnopolska organizacja pożytku publicznego, która od 1981 roku działa na rzecz dzieci i ich rodzin.

Płocki „Petropol” dołączył do sieci Best Western

TuWypoczniesz.pl.

Płocki „Petropol” dołączył do sieci Best Western

Tradycja w nowoczesnych wnętrzach – to oferta trzygwiazdkowego hotelu BEST WESTERN Petropol w Płocku, który właśnie dołączył do największej rodziny hotelowej na świecie. Obiekt oferuje 83 pokoje i jest przystosowany do obsługi spotkań biznesowych.

Hotel BEST WESTERN Petropol, położony przy Alei Stanisława Jachowicza 49, to obiekt silnie zakorzeniony w architekturze miasta - pierwotnie powstał w latach 60. XX wieku. Przed otwarciem pod szyldem Best Western został poddany całkowitej modernizacji, zgodnie ze standardami sieci. Inwestorem jest PETROPOL "DA&PAF" Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

Znajdź nas na Facebooku