atrakcje turystyczne - województwo wielkopolskie

Iskrzące Emocje na lodowiskach w całej Polsce

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Iskrzące Emocje na lodowiskach w całej Polsce

W mikołajkowy weekend Enea zainauguruje w Poznaniu cykl zimowych imprez „ENERGIA+ Iskrzące Emocje”. Na lodowisku w centrum miasta pojawi się specjalny truck z atrakcjami. Ciężarówka w kolejne weekendy odwiedzi kilkanaście miast w całym kraju. Rodzinnej zabawie towarzyszy konkurs „Gwiezdne Niebo”, w którym do wygrania jest wycieczka do Legolandu.

{module [640]}

- Chcemy zaprosić rodziny z dziećmi, grupy znajomych, wszystkich, którzy mają ochotę na zimową zabawę. Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje podniosą temperaturę w zimne dni – powiedział Grzegorz Kinelski, wiceprezes Enei.

Pierwszym miastem na trasie trucka jest Poznań. W najbliższy weekend 5-6 grudnia samochód stanie przy lodowisku Chwiałka (ul. Ojca Mariana Żelazka 1). Wspólna zabawa na lodzie rozpocznie się o godz. 10 i potrwa cały dzień.

W trucku Enei serwowane będą zimowe herbaty z sokiem malinowym, plastrem pomarańczy, goździkami i rozmarynem. Oprócz herbacianego baru w rozkładanej naczepie znajdzie się miejsce odpoczynku.

ENERGIA+ Iskrzące Emocje nie jest imprezą tylko dla wprawnych łyżwiarzy. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, np. skorzystać z atrakcji na lodzie, w których do wygrania będą drobne gadżety.

Czy wiesz, że...

Na stronie www.energiaplus.pl uruchomiony zostanie również plebiscyt, w którym internauci zadecydują do jakiego miasta w jeden z weekendów przyjedzie truck Enei z ENERGIĄ+ Iskrzące Emocje. Uczestnicy zabawy dziennie mogą oddać jeden głos na wybrane miasto.

Zabawie na lodowiskach towarzyszyć będzie konkurs „Gwiezdne Niebo”, w którym do wygrania jest wycieczka do Legolandu dla 4 osób. Zabawa będzie się odbywała w Internecie na stronie www.energiaplus.pl. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyć wysłać życzenia za pomocą wybranej przez siebie gwiazdy na wirtualnym niebie. Zabawa potrwa do marca 2016 r. Najbardziej kreatywne życzenia nagrodzone zostaną wycieczką do Legoladnu dla 4 osób. Za kolejne miejsca na podium przewidziane są tablet, aparat oraz pakiety do wykorzystania na platformie Spotify.

Do końca roku w kolejne weekendy samochód Enei z ENERGIĄ+ Iskrzące Emocje odwiedzi Gniezno (12-13 grudnia) oraz Szczecin (19-20 grudnia). Truck wróci na trasę w 2016 r. i w weekend 2-3 stycznia pojawi się w łódzkiej Manufakturze. Cała zimowa akcja ENERGIA+ Iskrzące Emocje potrwa do marca 2016 r.

Źródło: InfoWire.pl

{module [644]}

Tags: atrakcje sport zima Energa

Znajdź nas na Facebooku