najciekawsze miejsca, plany podróży, tanie bilety lotnicze

Rainbow ma nową, lepszą stronę!

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Rainbow ma nową, lepszą stronę!

Rainbow uruchomił zupełnie nową, znacznie nowocześniejszą stronę internetową. W projekcie postawiono na prostotę, estetykę, a co najważniejsze zastosowano zupełnie nowe podejście do wyszukiwania ofert.

Centralną i najważniejszą częścią serwisu jest autorska, szybka i intuicyjna wyszukiwarka, której zasada działania jest podobna do tej znanej z Google’a. Wystarczy wpisać dowolną frazę, a system podpowie dalszy ciąg zdania i po chwili wyświetli najbardziej odpowiednie wyniki wyszukiwania.

{module [640]}

- Korzystając z tradycyjnych wyszukiwarek i szukając ofert np. na Krecie, zwykle dostajemy wyniki w postaci długiej listy hoteli, terminów i cen, a takiej mnogości informacji klient nie jest w stanie ani przeczytać ani tym bardzie dokładnie przeanalizować. Priorytetem zatem dla nas było stworzenie takiego mechanizmu, który jak najefektywniej i w jak najkrótszy sposób pozwoli klientowi na precyzyjne dotarcie do takiej oferty, jakiej potrzebuje. I tak działa nasza wyszukiwarka, która jest w stanie obsłużyć nawet bardzo złożone zapytanie typu „Kreta hotel 4 gwiazdki all inclusive ze spa w sierpniu na plaży„ a odpowiedzią na takie pytanie będą hotele spełniające takie właśnie kryteria wraz z podanymi cenami na wyjazdy w sierpniu - mówi Grzegorz Baszczyński, Prezes Zarządu Rainbow.

- Ponadto jeśli klient chciałby zobaczyć jakąś konkretną atrakcję, a nie wie gdzie ona się znajduje ani jak tam się dostać, wpisuje po prostu nazwę np. Camp Nou i serwis zaproponuje mu kilka różnych ofert ściśle powiązanych z daną atrakcją np. pobyty na Costa Brava, wycieczki objazdowe po Płn Hiszpanii, city break w Barcelonie czy lokalną wycieczkę fakultatywną – mówi Michał Jaworski, dyrektor ds. e-commerce touroperatora.

Wyszukiwarka posiadać będzie moduł samo-uczenia się i z czasem oraz coraz większą ilością zapytań klientów będzie podpowiadała lepiej i precyzyjniej, uwzględniając także popularność wpisów.

Całkowitej zmianie uległa także strona z wynikami wyszukiwania, która posiada obecnie dużo bardziej przejrzysty układ kafelkowy. Strony z hotelami i wycieczkami także przeszły całkowitą metamorfozę. Dominują duże zdjęcia i czytelny układ treści. Przy wycieczkach objazdowych znalazły się zaznaczone na mapie Google punkty zwiedzania wzbogacone o widok ze street view, a przy hotelu jego położenie. Dodatkowo wszystkie zdjęcia publikowane przez klientów znajdą się w jednym miejscu w specjalnie dedykowanej galerii.

Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się do wszystkich rozdzielczości ekranu.

Adres strony: http://nowe.rainbowtours.pl/

{module [644]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: podróże Rainbow

Znajdź nas na Facebooku