najciekawsze miejsca, plany podróży, tanie bilety lotnicze

Najnowsze trendy mobilne w planowaniu podróży

TuWypoczniesz.pl.
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (2 głosy)
Najnowsze trendy mobilne w planowaniu podróży

Ile czasu poświęcamy na wyszukiwanie lotów poprzez aplikację mobilną? W jakich godzinach robimy to najchętniej? Tripsta.pl nieustannie analizuje dane dotyczące trendów wśród użytkowników, aby dostosować oferowane narzędzia do ich potrzeb. Najnowszą innowacją firmy jest zaktualizowana aplikacja mobilna, która zapewni wszystkim podróżującym dodatkowe funkcje pomocne podczas planowania podróży.

{module [640]}

Mobilne rozwiązania

Jak wynika z analizy ekspertów Tripsta.pl, mobilne rozwiązania serwisu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. W tym roku ich użycie zwiększyło się o 12% w stosunku do 2015 roku, a internauci na co dzień chętnie korzystają z aplikacji na telefonie lub tablecie. Poświęcają na to średnio od 3 do 5 min, najczęściej w godzinach wieczornych: między 20:00 a 23:00. Jak wskazują wyniki badania Tripsta.pl, podczas używania aplikacji mobilnej średnio wydajemy 816 złotych, jednak zdarzają się również zdecydowanie wyższe kwoty – w tym roku najwyższą była rezerwacja opiewająca na 34 566 złotych.

Widząc wzrastające zainteresowanie i zaufanie użytkowników do rezerwacji w serwisach mobilnych, Tripsta.pl dynamicznie inwestuje w swoje narzędzia. Internetowe biuro turystyczne właśnie uruchomiło dodatkowe funkcje do aplikacji dostępnej w systemie iOS. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy będą mogli w łatwy sposób spersonalizować swoje konto i bez trudu zaplanować i zarządzać podróżą. Zaktualizowana aplikacja oferuje udoskonalone alerty cenowe, elastyczne terminy rezerwacji oraz funkcję zapisywania lotów jako ulubionych.

Zaktualizowana odsłona aplikacji Tripsta.pl na iOS pozwala na dodanie wybranych połączeń do ulubionych, a tym samym umożliwia zaoszczędzenie czasu przy rezerwacji swoich najczęściej wyszukiwanych lotów. Dodatkowo, użytkownicy, którzy skorzystają z funkcji będą otrzymywać automatyczne alerty cenowe dla swoich ulubionych kierunków podróży. Będą mieli również możliwość łatwego porównania alertu z innymi dostępnymi połączeniami. Dzięki prostej personalizacji ustawień można bez trudu wybrać typ powiadomień – mailowe, push lub oba jednocześnie – lub wyłączyć usługę. Kolejna nowa funkcja pozwala na wyszukiwanie według elastycznych dat – do 3 dni.

- Użytkownicy oczekują narzędzi „szytych na miarę”, dlatego stale udoskonalamy nasze serwisy i rozwijamy dostępne funkcje. Bardzo cieszy nas, że przynosi to widoczne efekty na lokalnych rynkach oraz że podróżni coraz chętniej sięgają po nasze usługi – mówi Philipp Brinkmann, współzałożyciel i prezes Tripsta. – Nowa wersja aplikacji na iOS jest odpowiedzią na potrzeby naszych użytkowników – pragniemy, aby stała się użytecznym narzędziem podczas planowania podróży i do zarządzania nią – dodaje Brinkmann.

Spektakularne zdjęcia w Zjawie już od pierwszego ujęcia zapierają dech w piersiach. Przede wszystkim dzięki niezwykłym sceneriom, w których toczy się akcja filmu. Kananaskis Country zachwyca czystym pięknem natury – surowym profilem górskich szczytów, dzikimi rezerwatami przyrody i malowniczymi rozlewiskami rzek. Kananaskis Country to system parków i rezerwatów położonych u podnóża Gór Skalistych. Region będzie idealnym celem podróży dla wszystkich poszukujących niezwykłej przygody i mocnych wrażeń, dzięki bogatej ofercie całorocznych atrakcji. Od wspinaczki, kolarstwa górskiego i raftingu latem, po szereg zimowych rozrywek, takich jak biegi narciarskie, wyprawy psimi zaprzęgami czy bogactwo sportów zimowych w najlepszych kurortach narciarskich na świecie.

Bezpłatna aplikacja Tripsta na iOS

Przygotowana do planowania podróży lotniczych całkowicie zaprojektowana pod system iOS7 bezpłatna aplikacja Tripsta umożliwia porównywanie cen wszystkich linii lotniczych. Aplikacja pozwala na ustawianie filtrów wyszukiwań tak, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb oraz umożliwia łatwe planowanie podróży oraz zarządzanie nią na każdym etapie.

{module [642]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: podróże samolot

Znajdź nas na Facebooku