najciekawsze artykuły o turystyce w sieci

Dlaczego TuWypoczniesz.pl

Booking.com

Przyjdź na pocztę i spotkaj się ze Świętym Mikołajem z Laponii!

TuWypoczniesz.pl.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Przyjdź na pocztę i spotkaj się ze Świętym Mikołajem z Laponii!

Poczta Polska ma specjalne relacje ze Świętym Mikołajem, który już drugi rok z rzędu przyjedzie do Polski z dalekiej Laponii ze świątecznymi życzeniami. Spotka się z naszymi klientami, porozmawia i rozda upominki.

Każdego roku Poczta Polska przesyła ponad 50 000 listów i kartek do Świętego Mikołaja. Dzięki temu, że polskie dzieci tak bardzo zabiegają o względy św. Mikołaja, to już drugi rok z rzędu będą mogły go zobaczyć i spędzić z nim czas w naszych placówkach pocztowych.

{module [640]}

To niesamowite wydarzenie, gdy nasz specjalny gość z dalekiej Laponii przybędzie z upominkami dla każdego, kto będzie chciał zamienić z nim kilka zdań, zrobić sobie zdjęcie i dotknąć prawdziwej mikołajowej brody, odbędzie się w tym roku w Krakowie i Warszawie.

Poczta od zadań specjalnych

Poczta Polska ma wyjątkowe relacje z Mikołajem i nie tylko dostarcza listy do św. Mikołaja, ale oferuje także możliwość otrzymania listu od świętego w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Ubiegłej zimy Mikołaj po raz pierwszy napisał listy po polsku.

Poczta Polska umożliwia skorzystanie swoim klientom z usługi Poczty Fińskiej (Itella Posti). Bliska osoba może otrzymać list z dalekiej północy napisany po polsku! Usługa dostępna jest w czterech opcjach:

  • List od ŚwiętegoMikołaja – w którym Mikołaj snuje świąteczną opowieść, zdradza nam swoją metodę na przygotowanie tradycyjnych fińskich dekoracji choinkowych i kończy radosnymi życzeniami bożonarodzeniowymi z koła podbiegunowego. Personalizowany list wysyłany jest w specjalnej świątecznej kopercie opatrzonej nowym fińskim świątecznym znaczkiem bożonarodzeniowym na 2015 rok, datownikiem Głównego Urzędu Poczty Świętego Mikołaja z koła podbiegunowego. Podpisuje go sam Święty Mikołaj – 19,90 zł
  • List od Świętego Mikołaja zkalendarzem – który oprócz listu zawiera kolorowy kalendarz na każdy miesiąc 2016 roku – 27,90 zł
  • List od Świętego Mikołaja zpuzzlami – który oprócz listu zawiera również kolorowe 12-elementowe puzzle ze świątecznym motywem – 27,90 zł
  • List od Świętego Mikołaja z puzzlami i kalendarzem – 34,90 zł

W tym roku elfy przygotowały też dla klientów Poczty Polskiej – bajkę, której bohaterem może być dziecko. Autorem bajki jest Alicja Ungeheuer-Gołąb, znana autorka literatury dziecięcej. Cena bajki to 29,90 zł.

Zamówienie na niespodziankę od Świętego Mikołaja złożyć można na stronie Poczty Polskiej, w placówce pocztowej lub u listonosza. Aby sprawić bliskim niespodziankę w postaci listu od Świętego Mikołaja, tak by adresat otrzymał list na Święta Bożego Narodzenia, zamówienie powinno wpłynąć do nas do 10.12.2015 r. Trzeba pamiętać także, że list może być zaadresowany tylko na polski adres, a w skrzynce adresata znajdzie się przed 24 grudnia.

{module [642]}

Źródło: InfoWire.pl

Tags: atrakcje zima święta

Znajdź nas na Facebooku