atrakcje turystyczne - województwo wielkopolskie

Zimowa Enea Olimpiada Sportu w poznańskiej Arenie

TuWypoczniesz.pl.

Zimowa Enea Olimpiada Sportu w poznańskiej Arenie

Kilkaset dzieci z 30 poznańskich szkół podstawowych weźmie udział w zimowej edycji projektu Enea Olimpiada Sportu. Uczniowie w środę (9 grudnia) na cały dzień opanują halę Arena w Poznaniu. Poprzez radość i zabawę Enea chce zachęcić uczniów do aktywności sportowej. W trakcie imprezy rozstrzygnięty zostanie konkurs ENERGIA + Aktywne szkoły, w którym główną nagrodą jest bon na sprzęt sportowy o wartości 10 tys. zł.

Iskrzące Emocje na lodowiskach w całej Polsce

TuWypoczniesz.pl.

Iskrzące Emocje na lodowiskach w całej Polsce

W mikołajkowy weekend Enea zainauguruje w Poznaniu cykl zimowych imprez „ENERGIA+ Iskrzące Emocje”. Na lodowisku w centrum miasta pojawi się specjalny truck z atrakcjami. Ciężarówka w kolejne weekendy odwiedzi kilkanaście miast w całym kraju. Rodzinnej zabawie towarzyszy konkurs „Gwiezdne Niebo”, w którym do wygrania jest wycieczka do Legolandu.

Olimpijska Energ(i)a polskiego żeglarstwa

TuWypoczniesz.pl.

Olimpijska Energ(i)a polskiego żeglarstwa

Wręczenie kadrowych nominacji dla zawodników, wyróżnień za osiągnięcia w mijającym sezonie i prezentacja celów sportowych na nadchodzący rok to najważniejsze punkty gali Polskiego Związku Żeglarskiego, która odbyła się 30 listopada w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Enea Tri Tour Challenge Swim, próba generalna przed poznańskim świętem triathlonu

TuWypoczniesz.pl.

Poznańskie święto triathlonu

Już 28 czerwca rusza kolejna runda z cyklu Road to Enea Challenge Poznań, w którym uczestnicy mają okazję przygotować się do lipcowych zawodów nad Maltą. W trakcie Enea Tri Tour Challenge Swim, triathloniści będą musieli pokonać dystans 3800 metrów w Jeziorze Maltańskim.

Zawody to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i kondycji. Trasa Enea Tri Tour Challenge Swim będzie bowiem taka sama, jak podczas właściwego triathlonu. Dwie pętle po 1900 metrów każda, to wyzwanie dla wszystkich tych, którzy zamierzają startować w lipcu.

Michael Nyman na finał tegorocznego festiwalu Malta

TuWypoczniesz.pl.

Michael Nyman na finał tegorocznego festiwalu Malta

Przez cały czerwiec Malta Festival Poznań dostarczał nam niezapomnianych wrażeń i emocji dzięki spektaklom, koncertom, filmom, eksperymentalnym działaniom artystyczno-społecznym. Na zakończenie wielkiego święta teatru i tańca zagra znakomity kompozytor filmowy Michael Nyman. Koncert odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godz. 22.00 w scenerii Jeziora Maltańskiego. Enea – partner Festiwalu zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie.

Fitness24Seven – otwiera swój pierwszy klub fitness w Polsce

TuWypoczniesz.pl.

Fitness24Seven w Poznaniu

Galeria Dębiec w Poznaniu jest pierwszym miejscem w Polsce, w którym szwedzka sieć Fitness24Seven rozpoczyna swoją ekspansje poza kraje skandynawskie.

17 stycznia 2015 r. Fitness24Seven otwiera w Galerii Dębiec swój pierwszy polski klub na blisko 1000 m2. Fitness24Seven jest najszybciej rozwijającą się szwedzką siecią klubów fitness i kilkukrotnym zdobywcą nagrody The Gazelle przyznawanej przez Dagens Industri. W ciągu 10 lat stała się jedną z największych firm działających na szwedzkim rynku fitness. Obecnie posiada ponad 130 siłowni na terenie Szwecji, Norwegii i Finlandii. Do końca 2015 roku planuje powiększyć swoją sieć do 200 klubów.

Znajdź nas na Facebooku